• Dołżyca 1 A, 38-607 Cisna

  • Tel:533 855 032

  • Kom: 690 622 073

  • Możliwość wynajęcia Bus (dowóz i odbiór ze wskazanych miejsc)
We have rooms available. Call now to reserve your room.
 

Strona Główna

DSC07001Witamy w Gospodarstwie Agroturystycznym
“Pod Źródełkiem”

Nasze Gospodarstwo znajduje się w przepięknej miejscowości o nazwie Dołżyca przy tzw. DUŻEJ PĘTLI BIESZCZADZKIEJ. Jest to turystyczna miejscowość wypoczynkowa w pobliżu Cisnej (“serce Bieszczad”) także jest to doskonała baza wypoczynkowa w wyższe partie Bieszczad. Na terenie naszego Gospodarstwa o pow. 10 ha znajduje się mnóstwo przepięknych wieloletnich drzew takich jak: jesiony, buki, dęby, jawory oraz przepiękna rozłożysta Brzoza i wiele wiele innych.

Kochamy zwierzęta, pod nasza opieka są: krowy rasy simentalskiej, konie rasy huculskiej oraz małopolskiej, świnie, kury, króliki, psy oraz koty. Kilka słów o nas i o naszym Gospodarstwie Agroturystycznym: Agroturystyką zajmujemy się od 2013 roku, lecz już dużo wcześniej mieliśmy z nią kontakt, gdyż rodzice i teściowie prowadzą obiekt “Pod Łopienikiem” od 1994 roku, także jest to gospodarstwo z tradycjami od pokoleń. Co więcej, pod szczytem Łopiennik, pod którym mieści się nasze Gospodarstwo, znajdują się obecnie cztery obiekty: “Pod Łopiennikiem”, “Pod Źródełkiem”,”Pod Brzózką”, “Pod Horodkiem”. Rodzinny interes mamy nadzieje rozwijać tak aby każdy gość, który zawita w nasze strony zapamiętał go jak najlepiej. Zapraszamy wiec wszystkich bardzo serdecznie przez cały rok.

Zniżka na wyżywienie: dla dzieci do lat 3 wyżywienie bezpłatne a od 3-8 lat zniżka w wysokości 50%. Zniżki posezonowe. Możliwość uzgodnienia cen w zależności od długości i terminu pobytu.
W sezonie ceny mogą ulec zmianie.

Gorąco Zapraszamy na wakacje ,ferie, urlop, czy choćby na krótką chwile podczas któregoś z weekendów w Bieszczady
a gwarantujemy, że zakochacie się Państwo w tym przepięknym południowym zakątku Polski.

Zapraszamy Całorocznie!

Comments are closed.